İnsana hizmet Allah’a hizmettir düsturuyla çıkmış olduğumuz hizmet yolunda Kırmızıgül ilahi Fm ailesi olarak birçok konu ve alanda örnek ve yardımcı olmaya çalıştık. Bir çok kişinin bilgilenmesine ve bilmediklerimizi öğrenmemize vesileler halk eden Allahu Teala’ya sonsuz hamd ve şükürler olsun.

Kırmızıgül ilahi fm sitemizde ziyaretçilerimizin ve takipçilerimizin dinleyebileceği ilahiler ve canlı yayın sohbet programlarımız başta olmak üzere, forum sayfamızda sunmuş olduğumuz bir birinden değerli dini içerikli paylaşımlarımızla hizmetimize devam etmekteyiz. İslam Güzel Fm ailesiylede tanıştığımız günden bugüne birlikte hizmet etme istek ve arzusundaydık. İslam Güzel sitemizin emektarı Ammar Hocamızla aramızdaki gönül bağı münasebetiyle ve Allahu Teala Hazretlerinin vesileler halk etmesiyle bu değerli sitenin yükünü taşımak Kırmızıgül ilahi fm ailesi olarak bizlere nasip oldu. Değerli şahsiyet Ammar Hocamıza şükranlarımı birkez daha arz etmek istiyorum.

İslam güzel sitemizin tüm yetki ve yasal haklarını devralmış bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte islamguzel.com sitemizide insanların en güzel şekilde istifade edebilmeleri için Kuran-ı Kerim ve Ehlibeyt (Sünnet) ölçüleriyle Rabbimizin izniylede yolumuzdan şaşmadan hizmetlerimize devam edeceğiz. Selam ve dua ile.

http://www.islamguzel.com/wp-content/uploads/2015/08/gWGHaoQA1.jpeghttp://www.islamguzel.com/wp-content/uploads/2015/08/gWGHaoQA1-150x150.jpegROTALI_KAPTANMakalelerislam güzel devredildi
İnsana hizmet Allah'a hizmettir düsturuyla çıkmış olduğumuz hizmet yolunda Kırmızıgül ilahi Fm ailesi olarak birçok konu ve alanda örnek ve yardımcı olmaya çalıştık. Bir çok kişinin bilgilenmesine ve bilmediklerimizi öğrenmemize vesileler halk eden Allahu Teala'ya sonsuz hamd ve şükürler olsun. Kırmızıgül ilahi fm sitemizde ziyaretçilerimizin ve takipçilerimizin dinleyebileceği ilahiler ve...